Świąteczne karmy Brit Mono Protein Christmas Dinner do wygrania w konkursach na kanale Brit Polska!

Czy chcesz, aby Twojemu psu również udzielił się świąteczny nastrój? W specjalnych, zimowych odcinkach dostępnych na kanale Brit Polska do wygrania smakowite, świąteczne karmy na bazie karpia!

W okresie przedświątecznym na oficjalnym kanale Brit Polska pojawiły się filmy związane z propozycjami prezentów zarówno dla psiarzy, jak i kociarzy. Rozmaite pomysły krążyły wokół niezbędnych gadżetów na spacer z psem, czy przyjemnych akcesoriów idealnych na leniwe popołudnie z kotem na kolanach. W obydwu odcinkach można było wygrać zestawy prezentowe dla zwierząt, wśród których były również puszki ze specjalnej, limitowanej edycji zimowej Brit Mono Protein Christmas! Świąteczna odsłona zawiera w sobie pyszne danie na bazie karpia z dodatkiem ziemniaków, marchewki i groszku. Kompozycja została stworzona na bazie jednego rodzaju białka, dzięki czemu jest odpowiednia również dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym.

To jednak jeszcze nie koniec zimowych nowości! Warto obserwować oficjalny kanał Brit Polska na platformie YouTube, gdyż systematycznie pojawiają się na nim również inne, ciekawe produkcje związane z chłodniejszą porą roku. Dzięki nim można się dowiedzieć, jak dbać o zwierzęta w tym okresie, zapewniając im maksimum komfortu i bezpieczeństwa, gdy temperatury spadają znacznie poniżej zera. 

Odwiedź nasz kanał! Kliknij w link: www.youtube.com/britpolska.